ONLINE BOOKING
Ankomstdato:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Avreisedato:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Antall rom:
Voksne:
Barn:
Her er du:  Forside
Kontakt

Dr. Holms Hotel AS
Timrehaugvn. 2, N-3580 Geilo
 
Tlf.: + 47 32 09 57 00+ 47 32 09 57 00  E-post: post@drholms.com
 
 
Tittel
Navn
Telefon
E-post
Resepsjon

32 09 57 0032 09 57 00
post@drholms.com
Dr. Holms Spa

32 09 57 2532 09 57 25
Restaurant

32 09 57 1032 09 57 10
Adm. Dir   Gro Odden32 09 57 0132 09 57 01gro@drholms.com
Resepsjonsjef
Cathrine Stenmarck
32 09 57 0032 09 57 00
cathrine@drholms.com
Booking
Tove Hoftun32 09 57 1232 09 57 12
tove@drholms.com
Booking    
Kristine Zakariassen32 09 57 0232 09 57 02 kristine@drholms.com
Booking      Hanna Melin Sæther32 09 57 0332 09 57 03hanna@drholms.com
SalgPer Mikkelsen32 09 57 1532 09 57 15per@drholms.com
Marked         Marianne Forselv Moen32 09 57 0432 09 57 04marianne@drholms.com
 
 
  • Leiligheter til salgs
    
De Historiske
DR. HOLMS HOTEL
3580 GEILO
Tlf: +47 32 09 57 00
Faks: +47 32 09 16 20
E-post: post@drholms.com

FØLG OSS:
Facebook   YouTube
NYHETSBREV
Hold deg oppdatert på nyheter og tilbud fra Dr. Holms! Skriv inn din e-postadresse.

Meld på   Meld av



     

Publiseringsløsning fra Digitroll